Účinkující 2018

Účinkující na Chodrockfestu 2018 zveřejňujeme postupně. Během následujících měsíců tak stejně jako v předchozích letech představíme postupně zhruba dvacítku kapel, které se představí v Domažlicíchv roce 2018. Sledujte web a náš festivalový Faccebook! 


 

No Name (www.www.no-name.sk)

No Name je šestičlenná slovenská pop-rocková skupina založená 26. srpna 1996 v Košicích. Bratři Timkové a spol. jsou ovšem i na naší tuzemské scéně jako doma. Igor Timko je dokonce slyšet každý den z étheru Rádia FM Plus jako jeho moderátor. Těšit se můžeme na hity Prvá, Nie Alebo Áno, Ty a Tvoja sestra a mnoho dalších!

 

Pipes and pint (www.pipesandpints.com)

Pipes and Pints je pražská hudební skupina kombinující punk rock se zvukem dud. Kapelu založil Vojta Kalina v roce 2006 a již od počátku se skupina zaměřovala nejen na českou scénu, ale i na vystoupení v zahraničí.  Jejich koncerty jsou show, které se jen tak nevidí. Kapela koncertovala po celé západní Evropě!

 

 

Mňága a Žďorp (www.mnaga.cz)

Parta skvělých muzikantů z Valmezu (Valašské Meziříčí). Kapela se dostala poprvé do povědomí  především hitem „Hodinový hotel“, který je první skladbou na debutovém albu skupiny, nazvaném příhodně Made in Valmez (1991). Od té doby vydala několi kdesítek hitů! Poslední řadové album, již třinácté, vyšlo 3. března 2017 a jmenuje se Třínohý pes. Na českém hudebním webu iREPORT získala tato deska vysoké hodnocení a recenzentka pochválila desku za lehkost a hitovost.

 

 Xindl X (www.xindlx.cz)

 XIndl X, vlastním jménem Ondřej Ládek. Xindl X je populární český písničkár a hitmaker známý nejen z koncertů, ale i z rádia z populárních Xindlovin.

 

Dymytry (www.dymtry.cz)

Těžce extrovertní kapela hrající Psy-core. Pořádný nářez a originální aranžmá. Kapela Dymytry je přitom na západě Čech dobře známá, což platí dvojnásobně v případě domažlického publika.

 

Alkehol (www.alkehol.cz)

Od té doby co se tahle banda dala dohromady v restauraci Na Slamníku uběhla už pěkná řádka let. Ota Hereš a jeho rocková banda tak dorazí na Chodrockfest 2017 v plné síle!

 


Mirai (www.miraimusic.cz/)

Mladá kapela, jejíž hvězda ovšem toupá velmi rychle, Hity jako Cesta z města, Souznění nebo Dítě robotí zní českým rádiovým etherem a proto tato talentovaná kapela nesmí chybět ani v Domažlicích.

yellow blue red

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.